476x177 nanosilver
Envirox - nanoaditiva

ski365

V tomto měsíci jsme spustili několik odborných stránek pro nabízené nanoprodukty.

 

Obsahují hlavně technické informace, vysvětlení funkčnosti výrobků, příklady aplikačního použití, doporučení, reference nebo výsledky z testů, které byly s výrobky prováděny. Věříme, že vám nabídnou odpovědi na časté otázky a pomohou při rozhodování o užitečnosti výrobků pro užití ve vašich podmínkách. Pokud na nich nenajdete vše, co byste potřebovali nebo budete mít návrh na jejich zlepšení, rádi využijeme Vašich podnětů pro jejich zlepšení a doplnění.

Pro oblast úspory paliva, snížení emisí, snížení nákladů na provoz, čistější konstrukční prvky v motoru a řešení problémů s ucpáváním DPF filtrů jsme spustili mikrostránku www.nanoaditiva.cz. Zde najdete podrobné informace k výrobkům EnviroxTM a EnviroxTM DPF Assist. Na stránkách najdete také kalkulačku pro výpočet úspor spotřeby nafty při používání aditiva EnviroxTM.

Pro vytvoření čistého prostředí v interiérech (Projekty Clean Room a Hypoalergenní pokoje), udržování čistých stěn v interérech a exteriérech, ochranu prostředí před plísněmim bakteriemi, viry nebo pachy z chemických a těkavých látek, kouře nebo organického původu jsme vyvotřili speciální stránku www.nanoaplikace.cz  

Oblíbený výrobek Tekutá plachta do bazénů má novou specializovanou stránku www.tekutaplachta.cz Najdete v ní rady na dávkování podle typu a velikosti bazénu, výsledky z testů a video, jak plachta funguje.

Moderní doplněk k obleku, ošetřený naší novou technologií proti žašpinění, je popsán a zobrazen na stránce www.kouzelnakravata.cz Již brzy na stránce najdete další novou funkci tohoto výrobku, které bude překvapením pro vlastníky kravaty.