Nanosilver - funkční oblečení se stříbrem
Envirox - nanoaditiva
TraumaPet - veterinární přípravky

Vítejte na nových stránkách firmy NanoTrade s.r.o.,

která je jednou z nejstarších českých firem v oboru nanotechnologie, založená v Olomouci v roce 2004.

Úzce spolupracujeme s výzkumnými pracovišti a univerzitami v ČR, v Evropě i v zámoří. Realizujeme vlastní aplikovaný výzkum v oblasti vývoje nových materiálů, technologií, postupů a konečných výrobků na všech úrovních pro mnohé obory využití. Našim hlavním cílem jsou nejen teoretické, ale hlavně praktické realizace nebo konečné výrobky.  

Jsme hrdým českým výrobcem výrobků se značkou CZECH MADE a dáváme také práci dalším českým partnerům a zaměstnancům.

Disponujeme vlastním zkušeným týmem ve vývoji, výrobě, marketingu i obchodě, který je v řadě projektů doplněn o externí odborníky z výzkumu nebo praxe. Nanotechnologiemi se zabýváme už třináctým rokem a máme za sebou širokou řadu vlastních, komerčních nebo grantových projektů a realizací. Od obalových materiálů, funkčnho textilního oblečení, výrobků pro povrchovou ochranu, aditiv do kapalných i pevných paliv, až po prostředky na hojení ran nebo speciálních technologií a v roce 2015 také lyžařského simulátoru.

Jsme spoluzakladateli oborových organizací a uskupení, jako je ANP ČR (Asociace nanotechnologického průmyslu ČR), ČSAF (Česká společnost pro aplikovanou fotokatalýzu), ČNK (Český nanotechnologický klastr). Jsme také aktivním členem AVDZP (Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnické techniky).

Snažíme se být stále na špici technologického dění a spolupracujeme také s řadou výrobních podniků, pro které řešíme nové technologie a aplikace. Pokud rádi spolupracujete a vnímáte nanotechnologie uplatnitelné i ve vašich činnostech, jednoduše nás kontaktujte. Naše strategie je dlouhodobé a férové partnerství, naplňující příležitosti pro obě strany.

1
Imagenano Bilbao 2015

You are kindly welcome to meet our representant Mr. Jirko Bezdicek or Ing. Eva Kudrnova during the event IMAGENANO 2015 in March, 10. - 13. 2015. You could visit us at the booth of the Czech Republic, No.: 441 (Technology centre ASCR).

Imagenano Bilbao 2015
2
20,000 kilometers and 47 days on a motorbike and with nanosilver clothes

2015, JAN 24-th.: The fourth meeting of motorbike riders in the Czech Republic, Petrkovice was held in this day. All of them met a man who fulfilled the dream of his father: To visit and see the Lake Baikal. Helmut Šafarčík on this 47 days road drove a motorbike in functional clothing with the brand nanosilver and he said: "This underwear did a very good service to me in the whole time." During the discussions of his adventurous journey he also noticed: "I strictly recommend the FUNCTIONAL UNDERWEAR AND PRODUCTS of nanosilver. Went in this LINE through Slovakia - Russia - Kazakhstan - Mongolia to the Lake Baikal and BACK, almost 20.000 km !!! I wore Thermo-shirt nanosilver HIMALAYA and nanosilver DAKAR with short sleeves - - These T-shirts were used daily, including underwear - cooling undershirt DAKAR and boxers nanosilver. I could confirm only one result: Complete satisfaction in heavy and dirty conditions, sweat and minimal washing possibilities. The 47 days NONSTOP ON THE ROAD THOUGH ASIA AND SIBERIAN TAIGA.

Now I wear nanosilver daily! This is not any advertising phrase! THIS IS MY PERSONAL EXPERIENCE!" HELMUT from Ludgerovice And what about you? Have you tested our functional underwear nanosilver on your motorbike roads yet? If not, select your favourite functional underwear here: www.nanosilver.eu