476x177 nanosilver
Envirox - nanoaditiva

ski365

VLASTNÍ INDOOR SJEZDOVKA? TŘEBA U VÁS DOMA!
Indoor SKI a SNOWBOARD trenažér je špičková technologie v lyžování a snowboardu. Indoor sjezdovka je navržena tak, aby nabídla nejlepší tréninkové metody vedoucí ke zlepšení vaší lyžařské techniky a získání jistoty pro zimní sezónu. Nabízí profesionální podmínky pro úplné začátečníky. Nabízí také měřitelné zlepšení různých výkonností pro instruktory, trenéry, ale i pro profesionální lyžaře. Svou filozofií a intenzitou individuálního přístupu umožňuje soustředit pozornost trenéra lyžování na váš osobní rozvoj, maximální zlepšení během krátkého času a za zcela bezpečných podmínek. Celoroční indoor sjezdovka je alternativou ke všem zimním sportům, stejně tak i zcela revoluční a plnohodnotnou novinkou do vašich center sportovního využití, volného času.  INDOOR sjezdovka je nezávislá na rozmarech počasí a dovoluje celoroční provozování vedoucí ke zlepšení techniky, dovedností a kondice.

výuka na indoor ski simulátoru výuka-na-ski-simulátoru-2


Absolutní revolucí je Hi-Tech materiál, na které probíhá vlastní skluz lyží nebo snowboardu. Je vytvořen z posledních materiálů na trhu, je vysoce odolný proti abrazi a vydrží zátěž až do 10  let intenzívního používání.

V současnosti disponujeme nejen technologií trenažérů pro lyžování a snowboard, ale nově také pro běžky (klasiku). Trenažér jsme úspěšně představili v Olympijském parku v Ostravě, kde ji otestovalo více jak 500 zájemců. Včetně výkonnostních sportovců. V letošním roce nám nově roste zájem o pronájem technologie pro výuku lyžování.

Mimo trenažéry se specializujeme také na speciální kluzné povrchy pro celoroční lyžování, které jsou instalovány již v prvních areálech. Zde usnadňují pracovníkům obsluhy provozní péči a lyžařům zpříjemňují pohyb po technologických místech v areálech, jako jsou lanovky, přístupové cesty, okolí vleků apod. Detaily najdete na www.ski365.cz  

Pokud vás tato technologie zaujala, vyžádejte si další informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1
nanoroušky - nezastavujeme se, vyvíjíme dál

Ani my se nezastavujeme v inovacích a přicházíme na trh s novým designem nanoroušky.

nanoroušky - nezastavujeme se, vyvíjíme dál
2
NanoDen 2020 Olomouc

Další z úspěšných akcí popularizace nanotechnologií proběhne 1.10.2020 v Olomouci.

1
Pomoc nanotechnologií v léčbě s COVID-19

Snímek ze skenovacího elektronového mikroskopu ukazuje SARS-CoV-2 (kulaté zlaté objekty) vycházející z povrchu buněk kultivovaných v laboratoři. SARS-CoV-2, také známý jako 2019-nCoV, je virus, který způsobuje COVID-19. Zobrazený virus byl izolován od pacienta v U. S. Credit NIAID-RML

Pomoc nanotechnologií v léčbě s COVID-19
2
Rychlý test na koronavirus vstupuje na trh

Na trh přichází 15-ti minutový test na koronaviry, který může zmírnit napětí způsobené pandemií COVID-19 ve zdravotnických systémech v celé Evropě.