banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

Vítejte na stránkách firmy NanoTrade s.r.o.,

která je jednou z nejstarších českých firem v oboru nanotechnologie, založená v Olomouci v roce 2004.

Úzce spolupracujeme s výzkumnými pracovišti a univerzitami z ČR, Evropy i zámoří. Realizujeme vlastní aplikovaný výzkum v oblasti vývoje nových materiálů, technologií, postupů a konečných výrobků na všech úrovních pro mnohé obory využití. Našim hlavním cílem jsou nejen teoretické, ale hlavně praktické realizace nebo konečné výrobky.  

Jsme hrdým českým výrobcem výrobků se značkou CZECH MADE a dáváme také práci dalším českým partnerům a zaměstnancům.

Disponujeme vlastním zkušeným týmem ve vývoji, výrobě, marketingu i obchodě, který je v řadě projektů doplněn o externí odborníky z výzkumu nebo praxe. Nanotechnologiemi se zabýváme už třináctým rokem a máme za sebou širokou řadu vlastních, komerčních nebo grantových projektů a realizací. Od obalových materiálů, funkčního textilního oblečení, výrobků pro povrchovou ochranu, aditiv do kapalných i pevných paliv, až po prostředky na hojení ran nebo speciálních technologií. Od roku 2015 jsme také dodavatelem pohybových simulátorů,  lyžařských trenažérů a umělých povrchů pro lyžování a běžkování v rámci vlastního vývojového projektu SKI365.

Jsme spoluzakladateli oborových organizací a uskupení, jako je ANP ČR (Asociace nanotechnologického průmyslu ČR), ČSAF (Česká společnost pro aplikovanou fotokatalýzu), ČNK (Český nanotechnologický klastr). Jsme také aktivním členem AVDZP (Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnické techniky).

Snažíme se být stále na špici technologického dění a spolupracujeme také s řadou výrobních podniků, pro které řešíme nové technologie a aplikace. Pokud rádi spolupracujete a vnímáte nanotechnologie uplatnitelné i ve vašich činnostech, jednoduše nás kontaktujte. Naše strategie je dlouhodobé a férové partnerství, naplňující příležitosti pro obě strany. 

1
NanoTrade v Japonsku

NanoTrade v Japonsku, se svými nanotechnologickými Hi-Tech produkty.

NanoTrade v Japonsku
2
PF 2024

Děkujeme našim zákazníkům, odběratelům i dodavatelům za věrnost, partnerství a spolupráci a do roku 2024

1
Češi vymysleli technologii proti rakovině

Ty nejhorší nádory, které se nedají odstranit chirurgicky, může zničit léčba

Češi vymysleli technologii proti rakovině
2
Výzkumníci vytvářejí obvaz na rány, který detekuje infekci

Výzkumníci z Linköping University ve Švédsku vyvinuli nanocelulózový obvaz na rány,