banner 458x170 nanosilver online shop en
Envirox - nanoaditiva

ski365

DAKAR 2012 je za námi. Aleš Loprais měl v průběhu závodu největší šance na vysoké umístění, ale pro těžkou havárii nakonec závod nedokončil. Tomáš Vrátný si svou premiéru užil vynikajícím 18. místem v celkovém pořadí. Sluší se také popřát posádce Czech Dakar Team Martina Kolomého za vynikající 7. příčku celkového pořadí kategorie TRUCK.

Ačkoliv letošní ročník soutěže DAKAR Rally již skončil, vozidla obou týmů sbírají další ocenění v anketě - detail zde

NanoTrade se DAKAR Rally zúčastnil i letos a to jako partner soutěžních posádek Instaforex Dakar Team a Bonver Dakar Team. Letos podruhé se na těžké soutěži objevily výrobky z nanotechnologií. Oba týmy byly vybaveny produkty české značky nanosilver - funkční prádlo do extrémních teplot a nanoaditivem do nafty - Envirox. Podle prvních informací se setkaly s velkým ohlasem. Detaily konkrétních výstupů vám budeme i nadále přinášet na našich stránkách a společných akcích s oběma týmy během příštích měsíců. Jsme rádi, pokud jste byli fanoušky českých zástupců a budeme potěšeni, pokud si oblíbíte naše produkty z letošního Dakaru na základě získaných referencí.